• 0
  • 0
    Sepetim
    • Alışveriş sepetiniz boş!

Viyol Çeşitleri

8 Yumurta Kapasiteli Viyol
12 Yumurta Kapasiteli Viyol
12 Kaz Yumurta Viyolu
15 Yumurta Kapasiteli Viyol
15 Lik Kare Tavuk Viyolu
16 Yumurta Kapasiteli Viyol
18 Yumurta Kapasiteli Viyol
20 Tavuk Yumurta Viyolu
24 Yumurta Kapasiteli Viyol
24 Tavuk Yumurta Viyolleri
24 Tavuk Yumurta Kare Viyolu
96 Bıldırcın Yumurta Viyol
32 Yumurta Kapasite Viyol
35 Ördek Yumurta Viyolu
36 Yumurta Kapasiteli Viyol
48 Yumurta Kapasiteli Viyol
49 Tavuk Yumurtası Viyolu
56 Tavuk Yumurtası Viyol
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 55 (4 Sayfa)

Tarım alanındaki gelişmeler teknolojinin gelişmesi ile paralel bir yol seyrediyor. Özellikle de son dönemlerde fide yetiştiriciliği yapan üreticilerin viyol çeşitleri sayesinde tohumları çok daha sağlıklı ortamlarda fide haline getirebiliyor. Viyollerin kullanım alanı daha çok tohumların fide haline getirilmesi için uygun ortamın sağlanmasıdır. Kullanım alanına göre farklı özelliklere sahip olan bu viyol ürünlerini siteye giriş yaparak sipariş edebilirsiniz. Tek tık uzağınızdaki sitemizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan viyol ürünlerini inceleyebilir ve haklarında detaylı bilgi alabilirsiniz. Tarımda kullanılan tohumların fide haline getirilmesi için en uygun ortamın sağlanması önemlidir. Uygun sıcaklık ve nem altında fide haline gelmesi için uygulanan bu yeni yöntemi siz de sitemize giriş yarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Viyol Nedir?

Yukarıda da açıkladığımız üzere viyol ürünleri tarım ekolüne yeni katılmış olan ve katıldığı andan itibaren oldukça ilgi gören ürünlerden birisi olmuştur. Özellikle fide üretiminde teknolojinin gelişmesi ile de büyük katkı sağlayan bu ürünleri birçok çiftçi ve fide üreticisi kullanmaya başlamıştır. Doğal ortamda çeşitli doğa olayları ya da elverişsiz hava şartları nedeniyle zayi olan tohumlar bu uygulama sayesinde artık boşa giden bir ekonomik emek olmayacaktır. Siz de bu ürünleri hemen kullanmaya başlamak için sitemize giriş yapın ve satın almaya başlayın.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Özelliklerine göre birçok kullanım alanı olan viyollerin birçok çeşidi vardır. Özellikle de yumurta viyolleri son dönemlerin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. En büyük kullanım alanı tarım olan bu ürünler sayesinde hem ekonomik olarak hem de zaman açısından karlı çıkılıyor. Çünkü hem maliyeti düşük hem de tohumların fide haline gelmesi için gerekli olan süre doğal ortamdaki süreden kısadır. Bu da üreticiye büyük bir avantaj sağlıyor.

Ürünün Özellikleri

Viyol ürünlerinin en temel özelliği yukarıda bahsedildiği gibi tohum muhafazasıdır. Özellikle de tohumların fide haline gelmesi için gerekli olan sıcaklık ve nem için bu ürünlere ihtiyaç vardır. Bu malzemelerin özü yani yapıldığı malzeme kağıt lifleridir. Kağıt lifine örnek olarak yumurta kolileri ya da meyve suyu kapları örnek olarak verilebilir. Bu ürünler hem anti bakteriyel hem de uzun ömürlü olmaları açısından bunun yanında iyi yalıtım sağlayabildiklerinden viyol yapımında bu malzeme kullanılıyor. Su ile karıştırıldıktan sonra oluşan pelte ile üretilen bu malzemeleri satın almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Çeşitleri Nelerdir?

Viyoller temelde iki çeşide sahiptir. Bunların ilki yumurta viyolleri diğeri ise tohum viyolleridir. Yine bunun yanında söz konusu olan bu ürünler çeşitli bazı özelliklere bağlı olarak değişkenlik arz edebiliyor. Bunlar;

  • Üretim nedeni,
  • Kullanım alanı,
  • Üzerindeki göz sayısı,
  • Üretim sıklığıdır. Bütün bu etmenler söz konusu      olan bu ürünlerin üretim şekillerini ve kullanım alanını değiştirmektedir.      Sitemize giriş yaparak bu konu hakkında daha fazla bilgi alabilir ve      sipariş verebilirsiniz.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Sitemizde yer alan bu viyol çeşitleri yumurta için kullanılan çeşitleri ve tohum için kullanılan çeşitleri pek tabi farklı özelliklere sahiptir. Söz konusu olan bu farklılık beraberinde fiyat farklılığını da getiriyor. Ancak piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz ve sitemizde de satışını yaptığımız bu ürünlerin sitemizdeki fiyatları oldukça uygundur. Hem uzun ömürlü olmaları hem de ekonomik olarak tasarruf edebildiğiniz bu ürünlerin bu fiyatlara satılması çitçiler ve tohum üreticileri için büyük bir şanstır. Tek yapmanız gereken bir tık uzağınızda yer alan sitemize giriş yapmak ve bu viyol çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almaktır.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the first item's accordion body.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the second item's accordion body. Let's imagine this being filled with some actual content.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the third item's accordion body. Nothing more exciting happening here in terms of content, but just filling up the space to make it look, at least at first glance, a bit more representative of how this would look in a real-world application.