• 0
  • 0
    Sepetim
    • Alışveriş sepetiniz boş!

Suluk Çeşitleri

Yavru Bıldırcın Yemlik
Nipel Suluk
Nipel Suluk
16,90TL
Kuş Kafes Sulukları
Suluk
Suluk
14,90TL
Tavuk Nipel Suluk
Civciv Suluk
Civciv Suluk
39,00TL
Suluk Yemlik Takımı
Kuş Suluğu 0,5 Litre
Tavuk Suluk Fiyatları
Büyük Tavuk Sulukları
Otomatik Suluk Fiyatları
Hindi Sulukları
Tavuk Suluklar
Tavuk Suluklar
104,90TL
Büyükbaş Otomatik Suluk
Tavşan Otomatik Suluk
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Su hayvanların gelişimi ve yaşamında tıpkı diğer canlılarda olduğu gibi çok önemli yaşam kaynağıdır. Temiz ve kolay bulunması da hayvanlar için bir o kadar önemlidir. Peki, suluk nedir? Küçükbaş ve büyükbaş hayvanların su içebilmeleri için yapılmış genellikle plastik veya metal malzemeli araçlardır.

Kümes hayvanlarının su içtiği suluklar var olan hayvan sayısı göz önünde bulundurularak yeterli sayıda ve temiz kullanımda olmalıdır. Tavuk yetiştiriciliğinde kullanılan malzemelerin temizliği tavukların da sağlığına direkt olarak etki eden önemli bir husustur. Suluk çeşitleri sulanacak hayvanların kullanımına uygun olarak çeşitlendirilmiştir.

Suluk Çeşitleri Nedir?

Sitemizde bulunan suluk çeşitleri kolay temizlenebilmesi, uzun ömürlü kullanım sağlaması ve hayvanların rahat kullanımına uyumlu olması gibi özelliklerine ek olarak farklı kapasite seçenekleri ile sizlere tercih kolaylığı imkânını sunar.

  • Ayaklı suluk modeli
  • Normal suluk modeli
  • Otomatik suluk modeli
  • Nipel suluk modeli
  • Kuş suluk modeli

Bu suluk çeşitleri daha detaylı özellikleri ile birlikte sitemizin açıklama kısmında mevcuttur.

Ayaklı Suluklar

Suluk çeşitlerinden birisi olan ayaklı suluk modelleri suyun daha az kirlenmesini ve hayvanların hasta olma durumlarının en aza indirgenmesini sağlamış olur. Hem temizliği hem de su doldurma işlemi kolay olan sert PVC malzemeden üretilen ve sağlığa zararı olmayan ayaklı suluk modelleri tavuk, hindi, kaz gibi hayvanların kullanımı için ideal boy ve ölçülerde seçeneklere sahiptir. Kapasite olarak 14 litreye kadar su haznesi vardır.

Normal suluk modelleri ayaklı modellere göre ucuz maliyet sunması ve fazla tavuk sulaması yönünden daha çok tercih edilirler. Ayrıca civciv, güvercin veya kuşlar için ayrı tasarımda olan suluk modelleri de sitemizde yer alıyor. Tavuk sulukları normal su haznesi derinliği ve boyutlarına göre büyük olarak ayarlanmıştır. Tavuklarla birlikte, keklik, horoz, hindi ve sülün gibi canlıların da kullanımına uygundur.

Otomatik Suluklar

Otomatik suluk çeşitleri kolay kuruluma sahip olması, kaliteli malzeme ve uygun fiyatlarıyla sitemizde yer alıyor. Bu suluk çeşidi, sulukta bulunan suyun bitmesi durumunda otomatik su dolumu işlemi yapar ve su taşması gibi bir problem yaşanmasına fırsat vermez.

Hem küçükbaş hem de büyükbaş hayvanların kullanabileceği şekle uygun olup sabitleme işlemi duvar veya ağaca yapıldıktan sonra hortum ile su bağlanması ile kullanıma hazır hale getirilmiş olur.

Nipel Suluk

Kolay montaj imkânı sunan nipel suluk modeli, herhangi bir boru üzerine belirli mesafeler ile sabitlenen ve kanatlı hayvanlara yönelik olan su içilen aparattır. Otomatik sulama sistemi olan nipel suluğun ucundaki metal kısım dokunulduğunda su akıtma işlemini yapar. Metal kısma dokunmayı bıraktığınızda su akıtma işlemi de durmuş olur. Plastik kaplı, krom ve paslanmaz çelik kaplı modelleri vardır.

Sitemizde yer alan kuş suluk modeli küçük kafeslerde kullanım için 0.5 litre olarak iki parçadan oluşmuştur. Suluğun temizliği kolay olup renk seçenekleri mevcuttur. Bir diğer suluk modeli iki hazneli kuş kafesleri için yapılmış olan suluk modelidir. Bir haznesi su dolu pet şişe ile vidalanır diğer hazne kafeste kuşların içeceği şekilde içeriye sabitlenir. Bu suluk modeli muhabbet kuşları, bıldırcın yavruları ve tavuk civcivleri için kullanıma uygundurlar.

Suluk Fiyatları

Sitemizde yer alan suluk fiyatları kalitesiyle kıyaslandığında gayet makul seviyede olup bütçeniz için ekonomiktir. Suluk ürünleri boylarına göre farklı fiyatlarda satılabiliyor. Hem uygun maliyetli hem de kaliteli ve uzun ömürlü kullanım sağlayan suluk çeşitleri arayışında iseniz kaliteli ve güvenilir hizmet sunan sitemize göz atabilirsiniz.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the first item's accordion body.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the second item's accordion body. Let's imagine this being filled with some actual content.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the third item's accordion body. Nothing more exciting happening here in terms of content, but just filling up the space to make it look, at least at first glance, a bit more representative of how this would look in a real-world application.
mens thigh tattoo - bodah tattoo Walk in Tattoo Shops Near Me