• 0
  • 0
    Sepetim
    • Alışveriş sepetiniz boş!

Kuluçka Kullanım

Best Kulucka Makineleri Yardım ve Bilgi Merkezi

kulucka center

Kuluçka Center profesyonel kuluçka makineleri kuluçka center otomatik çevirme motoru ful otomatik ev tipi kuluçka makinesi. Hobi kuluçka center makinesi ile civciv çıkarma çok kolay ve çok ekonomik. Kuluçka Center ekonomik ve güvenli Kuluçka makine satış hizmeti, perakenden halka satış ve toptan Bayilere satış Kuluçka Merkezi.

Kuluçka center

Makinesi ile bir çıkım elektrik tüketimi 12TL ile 13TL arası tutmaktadır. Her civciv çıkımı sonrası kuluçka. Center kuluçka ev tipi makinesi şeffaf ve plastik ten olduğu için hijyenik maddeleri ile yıkanarak temiz haliyle tekrar yumurta basabilirsin.

kulucka center multi fonksiyonel viyol çevirme tepsi si her türlü kümes hayvanları için uygundur.

Kuluçka center

Örneğin bir 36 lık multi fonksiyonel viyol çevirme tepsi ile kullanabileceğin yumurta cinsleri:
36 tavuk yumurtası viyol çevirme tepsi, 36 ördek yumurtası viyol çevirme tepsi, 36 ördek yumurtası viyol çevirme tepsi, 36 hindi yumurtası viyol çevirme tepsi, 36 kaz yumurtası viyol çevirme tepsi, 144 bıldırcın yumurtası viyol çevirme tepsi. Değişken olan viyol çevirme tepsileri kuluçka center dan temin edebilirsiniz. Kulucka Center da her türlü kuluçka makineleri mevcuttur.

Kuluçka Center in Türkçe anlamı ise: Kuluçka Merkezi dir, yani her tür kuluçka makinelerini Kulucka Center da bulabilirsiniz. Yeni kullanılmamış kuluçka makinasın dan tut ikinci el kuluçka makinesi ne kadar Kuluçka.Center da görebilirsin. Hem görsel hem de yazılı olarak değişik kuluçka modelleri vardır.

Kuluçka Merkezi nedir?

Kuluçka Merkezi Türkiye de sizlere en geniş ve en yeni kuluçka makine bilgilerini de sunmaktadır. El yapımı amatör kulucka merkezi haline gelecek olan kuluçka center şimdiden Best kuluçka ile büyümeye başlayarak kuluçka center dünyasına yeni bir renk katacaktır.

Kuluçka Center

Için kuluçka makinesi kullanıcıları bizim için çok önemlidir. Her türlü internet sosyal paylaşım sitelerinden kuluçka center paylaşımlarından faydalanırsınız. Facebook kuluçka center grubumuz sizlere en geniş ve en tecrübeli yöneticileri ile kuluçka konusunda bilgi ler vermektedir. Siz de tecrübeleriniz ve bilgilerinizi facebook kuluçka center bölümünde paylaşabilirsiniz.

Kuluçka Center sitesin de müşterilerimiz bizden aldıkları kuluçka makinelerini ve kuluçka aksesuar larını satışa çıkarabilir veya takas edebilirler. Bu kuluçka merkezi hizmetimiz ücretsiz ve sizleri kuluçka center ile bir noktada da toplamak istiyoruz.

Bazı kuluçka center müşterilerimizin yorumları:
Arkadaşlar tecrübe ile sabit bir konuda size bilgi vermek istedim olur ya yumurtanın kabuğu sert olur veya nemi az olmuştur bu durumda civciv yumurtadan çıkamaz eğer civcivlerinizin yumurtadan çıkım günü 1 2 tanede olsa çıkmış ise o günün akşamına kadar bekleyin ve diğer yumurtaları yuvarlak tarafından kırarak çıkartın arka kısımlarında ki bağı kopartmayın bekleyin civciv onu kopartacaktır 2 3 saat kopmazsa makasla o bağı kesin ve civcivi diğer çıkan civcivlerden ayrı bir ampulün altına koyun ve kurumasını bekleyin ben bu şekilde zamanında açtığım bütün civcivler yaşıyor fakat sabahı bekleyip kırmadığım civcivlerin 5 i kendi içeride öldü 3 de çıkarttıktan sonra öldü siz ilk çıkarttığında ölü gibi yatar korkmayın cesaretli olun başarıya ulaşacaksınız ama unutmayın bu işlemi eğer en azından 2 - 3 civciv çıkmışsa yapın.

Kuluçka Center müşteri yorumları:
Best 48 aldım. Alırken tedirginlik vardı. Fiyatlar uygun diye ama suan 48 yumurta dan tohumlu olanların hepsi oluşmuş. Bugün 16.gun Her şey yolunda ayarları da kolayca yapabiliyorum. Aradığım her an bilgi ve destek için Fikret Beye her an ulaşabiliyorum. Çıkımdan sonra sizlere yine durumu iletecem. Her şey için teşekkürler Fikret Bey.

Best- 48 kuluçka makinesi modeli:
Kuluçka Center

Döl kontrolü: 8 günlük kuluçka da bulunan yumurta

Kuluçka Center:

Soru:
Arkadaşlar benim tavuğum 24 gün oldu kuluçkaya yatalı ama daha civciv çıkartmadı ne yapmam lazım? bu konuda bir bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

CVP:
Yumurtlar boş olmasın abi baktın mı?
Sağ olun Arkadaşlar bir tanesi çıkmış bekliyorum diğerleri de çıkar herhalde.

Soru:
Best 36 multi fonksiyonel kuluçka makinesi aldım, son uç gün için nemi 70 nasıl ayarlı ya bilirim?

CVP:
Az ılık su ilave ediniz makinenin kapağını açmadan yandaki bulunan su ilave deliğinden. Gelişim 37,5 ve çıkım 36,5 derecede olabilir. Kuluçka makinenin içine 2 bardakla su koy. Yalnız son günlerde nemi ayarlayamaz san benim gibi civcivleri kendin çıkartmak zorunda kalacaksın 1- 2 saat bile önemli benden söylemesi. Benim Best 36 multi fonksiyonel kuluçka makinesi dün gece başladı ve bugün devam ediyor. Son 3 gün yanlardan ılık su ilave ettim nem 75 oldu ısı 36. 5.

Soru:
Selam, bende yeni başlamaya karar verdim ama hobi olarak 15 kadarda tavuk aldım. Şimdi kuluçka makinası almayı düşünüyorum. Tam otomatik olarak tabi başka türlüsünü henüz beceremem ve öğrenmek istediğim Best 36 lık multi fonksiyonel, Best 48 lik veya 56 lık kuluçka makinesi mı alayım. Üçü de olabilir bunların üçünden de her türlü ayarı var mı? Sesli alarm da dahil mi buna yoksa hangisinde sesli alarm var yazarsanız sevinirim. Birde bana gelince tüm ayarları yapılmış olarak mı geliyor?

CVP:
Eğer sadece tavuk yumurtası olacaksa Best – 48 kuluçka makinesini tavsiye ederim. Best – 48 kuluçka makinesi hem ucuz hemde kapasitesi ile sizin gibi yeni başlayanlara uygundur. Efe – 36 multi fonksiyonel kuluçka makinesi öneririm eğer bıldırcın veya kaz yumurtası da tavuk yumurtası hariç olacaksa. Tüm Best Kuluçka makineleri modellerinde sesli alarm uyarısı mevcuttur. Efe Kuluçka makineleri ayarlanmış şekilde size gönderilir, sizin sadece çapraz su kanallarına taşmayacak şekilde ılık su koymanız gerek ve türkçe kullanım kılavuzundaki talimatlara uymanızdır. Efe Kuluçka makineleri ful otomatik çalışır.

Kuluçka Center ile kuluçka makineleri hakkında bilgi akışı devam etmektedir.

BEST- 12 lik kuluçka makinesi ile civciv çıkımı görsel video: Kendi çekimimiz. 

Kuluçka Center ile her alışverişiniz güvenli ve aldığınız her kuluçka makinesi 1 yıl fabrika garantili dir. Kuluçka Center satış noktası nerede vardır? Kuluçka Center satış yeri sadece merkezi bulunan Alanya / Antalya da bulunmaktadır. Tüm ürün siparişlerinizi online www.bestkulucka.com sitesinden sipariş bilgilerinizi girerek tamamlayabilirsiniz.

Önemli:

Sıcaklık Üst ve alt limit seti. (HS ve LS)

Gelişimde olması gereken sıcaklık ayarlarını tablodan alınız. Son 3 gün çıkım süresinde ise ön görülen LS ve HS, yani alt ve üst sıcaklık limitleri ise LS=35,5 derece ve HS= 36,5 derece ayarlanarak çıkım ısısını sağlarsınız.

HS- (Yüksek Ayar) ve LS- (Düşük Ayar). Kuluçka sıcaklık ayarı istenen sıcaklık ayarının ayar aralığı sınırını ayarlamak HS 38,2 olarak ayarlanır ve LS 37,4 olarak ayarlanırsa, tavsiye edilen sıcaklık ise 38,2 arası 37,4 değiştirilebilir, bu yüzden bile minimum sıcaklık 37,2 ile sınırlı olacaktır "-" tuşuna basarak tutulur. Aynı yüksek ayar sınırına gider.

- Bu sıcaklık aralığı ayarı yanlışlıkla seçilen dereceyi önlemek içindir.

Kuluçka Center satış yeri sizlere en hızlı ve en iyi sevkıyat hizmetini vermektedir. Kuluçka Merkezi nden yapmış olduğunuz siparişler Kargo şirketi ile kuluçka makine kargo sigortalı olarak kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme imkânı vardır. www.bestkulucka.com satış web sitesi ile 3 ödeme seçeneği yapabilirsiniz: kredi kartı ile tek çekim ile 9 taksite aralığı mevcuttur, Kuluçka Center şirket hesabına Banka Havalesi, ya da yukarıda belirtilen Kapıda Ödeme seçeneği ile yaparsınız.

Best kuluçka Center makineleri ayarları için www.bestkulucka.com/kullanma-klavuzu sitesini okuyunuz ya da 0533 554 5342 nolu teknik servis hattın dan yardım isteyiniz.

Kuluçka Makinesinden civciv problemli şekilde çıkıyorsa lütfen bu linki ziyaret ediniz. www.bestkulucka.com/civciv-cikim-problemleri

Kuluçka Center sizlere şimdiden hayırlı civciv çıkımı diler.