• 0
  • 0
    Sepetim
    • Alışveriş sepetiniz boş!

Kafes Sistemleri

Civciv Büyütme Kafesi
Tavuk Taşıma Kafesi
Silikon Rezistans
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Yumurta üretimi tüketime bağlı olarak oldukça hızlı bir artış göstermiştir. Buna bağlı olarak da üretim biçimleri değişmiştir. Doğal yollardan alınan yumurta ya da bu yumurtalardan elde edilen yavruların sayıları son dönemlerde artış göstermiştir. Bunun nedeni de yukarıda bahsettiğimiz üzere bunun asıl nedeni üretim koşullarındaki değişikliklerdir. İşte kafes sistemleri bu farklı üretimin en önemli kolonlarından birisi haline gelmiştir. Biz de sitemizdeki bu ürünler hakkında detaylı bilgi veriyor ve satın almanız için gereken altyapıyı hazırlıyoruz.

Kafes Sistemi Nedir?

Kafes sistemi özellikle kuluçka döneminde yumurtaların ihtiyacı olan ısı ve nemi oluşturmak için gerekli ortamı sağlamak için oldukça önemlidir. Tek başına kuluçka dönemi için gerekli olan ısı ve sıcaklığı bunun yanında nemi de sağlıyor. Özellikle de son dönemde kullanım alanı oldukça artan bu kafes sistemlerini sitemizde ziyaret edebilirsiniz. Kullanım alanları ve fiyatları hakkında önemli bilgiler elde edebilirsiniz.

Kullanımındaki Faydalar

Kafes sisteminin en büyük faydası istediğiniz kadar yumurtayı kuluçkaya sokabilmenizdir. Çünkü bu kuluçkayı doğal yöntem olan canlı hayvan ile yapmaya çalıştığınız vakit istediğiniz miktarda yumurtayı kuluçkaya sokamayabilirsiniz. Ayrıca gerekli şartları kendinizden bağımsız olarak canlı hayvanın oluşturmasını beklersiniz. Bu da bazı yumurtaların zayi olmasına ve bu nedenle de kayıp yaşamanıza neden olabilir. Bütün bu riskleri en aza indiren bu kafes sistemleri ile siz de istediğiniz kadar yumurtayı kuluçkaya sokabilir ve ihtiyacınız olan kadarını sağlayabilirsiniz.

Sistemlerin Fiyatları Ve Özellikleri

Son dönemlerde kullanım alanı oldukça genişleyen ve insanlar tarafından artık sıklıkla tercih edilmeye başlayan kafes sistemlerinin sahip olduğu özellikler bu kadar fazla tercih edilmesine neden oluyor. Söz konusu bu kafes sistemleri hakkındaki özellikleri yine sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bulacağınız bu özellikler arasında;

  • 8'li sistemden 96'lı sisteme kadar birçok çeşide sahip olması,
  • Uzun ömürlü olmasının yanında uygun fiyata sahip olması,
  • Ekonomik ve zaman tasarrufu sağlaması gibi özellikler sıralanabilir. Bu özellikleri yukarıda da değindiğimiz gibi sitemizde bulabilir ve bu sistemleri hemen sipariş edebilirsiniz.

Ürünlerin Fiyatları

Kafes sistemleri son dönemlerde çokça tercih edildiği için bazı fiyat artışları olmuştur. Ancak bu sistemlerden elde edilen yarar ile oranlandığında bu oldukça cüzi bir rakamdır. Yukarıda da değindiğimiz üzere bu sistemler oldukça uzun ömürlü ve teknolojik ürünlerdir. Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatları da yine aynı şekilde faydaları ile kıyaslandığında ve kullanım ömrü dikkate alındığında oldukça cüzi rakamlardır. Bütün bunlarla beraber bu ürünlerin yumurta üzerinde herhangi bir etki bırakmaması da oldukça önemlidir. Çünkü günümüzde en çok tartışılan konuların başında söz konusu bu teknolojik ürünlerin yumurtanın genetiği ya da doğallığı üzerinden bazı olumsuz etkilerinin olduğu üzerindedir. Ancak bu tartışma amaçsızdır. Çünkü böyle bir durum kesinlikle doğru değildir. Söz konusu bu ürünler sahip olduğu özellikler ile canlı hayvanın yapmış olduğu kuluçka ile bire bir aynı sonuçları veriyor.

Siteye Kolay Erişim Ve Sipariş

Siteye kolay erişim sağlamak bu tarz siparişlerde oldukça önemlidir. Çünkü kullanıcının söz konusu olan bu ürünlere hemen erişebilmesi önemlidir. Bu nedenle de bir tık uzağınızda olan ve kolaylıkla erişip doğru bilgiler alabileceğiniz, okuyabileceğiniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 7/24 çalışan destek ekibimiz sorun yaşadığınız her konuda size büyük bir özveri ile yardımcı olacaktır. Bunun yanında sitenin sağlam altyapısı ve hızı ile ödeme konusunda ya da sipariş verme konusunda kesinlikle sorun yaşamayacaksınız. Bu da siteyi ziyaret etmeniz ve bu ürünleri sipariş etmeniz için yeterli bir sebeptir.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the first item's accordion body.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the second item's accordion body. Let's imagine this being filled with some actual content.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the third item's accordion body. Nothing more exciting happening here in terms of content, but just filling up the space to make it look, at least at first glance, a bit more representative of how this would look in a real-world application.
mens thigh tattoo - bodah tattoo Walk in Tattoo Shops Near Me