• 0
 • 0
  Sepetim
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Isıtıcı çeşitleri

Civciv Isıtıcı 75 Watt
100 Watt Seramik Isıtıcı
Kümes Civciv Isıtıcı
150 Watt Seramik Isıtıcı
Isıtıcı Ampul Çeşitleri
Seramik Civciv Isıtıcı
İnfrared Civciv Isıtıcı
Kümes Isıtıcı Fanlı
Kümes Kablo Isıtıcılar
Silikon Rezistans
0 - 40 Derece Gazlı Termostat
Isı Ayarlama Termostat
Quartz Cam Tüp
Quartz Cam Tüp
519,90TL
Halojen Lambaları
Mini Kuluçka Rezistans
Ptc Isıtıcı
Ptc Isıtıcı
259,90TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)

Kümes hayvancılığı yan ve yapmak isteyen girişimciler için en önemli detay kümes hayvanlarının yaşadığı ortamı en güzel şekilde ayarlamaktır. Kulübe ve kümeslerin en doğru şekilde ısıtılması için gerekli olan tüm ısıtıcılar bu firma aracılığı ile aktif satışa hazırdır. 

Üretimi ve satışı yapılan kuluçka ısıtıcı sistemler belli fiyat aralıklarıyla satıştadır. Tüm ısıtıcı lambalar ve elektriksel düzenekler ile tüm ısıtıcı çeşitleri tek bir kategoride bulun. Dilediğiniz ısıtıcı çeşitleri en uygun kategoride bularak hemen sepete ekleyin.

Isıtıcı Çeşitleri

Birbirinden kaliteli ve özel ısıtıcı çeşitleri için bu siteye hemen erişim sağlayın. Kullanılan yere göre temin edilmesi gereken ısıtıcı çeşitleri ve yedek parçaları;

 • Seramik ısıtıcı
 • Civciv ısıtıcı
 • Konvektör ısıtıcı
 • İnfrared ısıtıcı lambası
 • Mini kuluçka rezistans
 • Ptc ısıtıcı
 • Fan koruma ızgarası

Best Kuluçka sistemleriyle imal edilen ısıtıcı çeşitleri ve diğer yedek parçalar yüksek standartlı fabrikalarda imal edilir. Elektrikli olan tüm ısıtıcılar tasarruflu olup fazla olan giderleri de en aza indirir.

Kuluçka Isıtıcı Sistemleri Nedir?

Civcivler, solucanlar ve diğer kümes hayvanlarının ticaretini yapmak için fiziksel ortam sağlayanlar için en gerekli malzeme ısıtıcılardır. Hayvanların belli bir sıcaklık üzerinde yaşamaları ve yumurta bırakmaları için en gerekli ısıtıcılar bu sitede yer alır. Sıcaklığın ayarlanması ve ısıtıcıların kurulması için tüm detayları uzman ekiplerden öğrenerek hemen satın alın. En az 75 watt dan başlayarak 275 watt a kadar devam eden özel ısıtma cihazları sayesinde kümes ve yer altı hayvanları daha iyi şartlarda olur.

Isıtıcı Sistemleri Nasıl Kullanılır?

Son yıllarda oldukça yaygın kullanım ağına sahip olan kuluçka ısıtıcı sistemleri en kolay şekilde kullanılmaya başlar.

Bu konuda alanında uzman ekipler ısıtma cihaz kutularının içine bıraktıkları kullanma kılavuzu ile tamamen yönlendirme eylemini gerçekleştirebilirler. Ancak genel olarak bir yönlendirme yapılmak istenirse, ısıtma çeşitlerinin kolay ve doğru kullanımı;

 • İlk önce makine test amaçlı çalıştırılır
 • İstenilen sıcaklık ayarı en uygun şekilde      yapılır.
 • Cihazın nem parametresi hayvanın fiziki yaşam      dokusuna göre ayarlanır.
 • Sıcaklık üst ve alt limit ayarının uygulanması

Tüm bu maddelerin yerine getirilmesinden hemen sonra cihazın uzun süre kullanımına hazır olduğu anlaşılır. Farklı ısıtıcı çeşitleri olduğundan dolayı kullanım adımları da değişiklik gösterir. Bunun için müşteriler anında kullanım kılavuzu desteği ile aldıkları ısıtıcı çeşitlerini rahatlıkla kullanabilir.

Kuluçka Isıtıcı Cihazları Ne İşe Yarar?

Yeni seri olan kuluçka ısıtıcı sistemlilerinin hepsi oldukça faydalıdır. Kümes hayvanlarının doğumdan sonraki ve kuluçka döneminde sıcak bir ortamda olmalarında destek sağlayan ısıtma cihazları sıcacık alanlar oluşturur. 

Nem ve sıcaklık ayarını en iyi şekilde yapan özel cihazlar sayesinde küçük kümes ve odalar en doğru şekilde ısınmaya devam eder. Online satışta olan tüm ısıtıcı çeşitleri hayvanların yapısına ve kuluçka dönemine göre değişiklik gösterir. Ayrıca kuluçka makinelerinin en doğru şekilde üretilmesi ve satılması uzman ekipler tarafından kontrol edilir.

Kuluçka Makineleri ve Isıtma Cihazlarının Kullanım Alanları

Best Kuluçka firması aracılığı ile lazım olabilecek tüm ısıtma cihazları ve kuluçka makine çeşitleri bu sitede yer alır. Genel olarak kümes, kuluçka alanları ve özel odalar bu tip cihazların kullanıldığı en sık alanlardır. En doğru parçalardan imal edilen ısıtıcılar ve kuluçka cihazları yüksek teknolojinin sunduğu detaylardan oluşmuştur. Bu alanda her zaman fark yaratan best kuluçka tek bir adımla yanınızda olmaya devam ediyor. Her zaman kalite ve güven arayanların tek ortak adresi…

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the first item's accordion body.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the second item's accordion body. Let's imagine this being filled with some actual content.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the third item's accordion body. Nothing more exciting happening here in terms of content, but just filling up the space to make it look, at least at first glance, a bit more representative of how this would look in a real-world application.
mens thigh tattoo - bodah tattoo Walk in Tattoo Shops Near Me