• 0
 • 0
  Sepetim
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Hakkımızda

Firmamız, sektörde yaşanan tüm gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, ürün çeşitliliğine önem vermektedir. Ürün çeşitliliği ile müşteri taleplerini karşılamak, beklentilere göre daha kaliteli hizmetler sunmaktayız. 

Kanatlı hayvan kuluçka ürünleri ve sektörde ihtiyaç duyulan tüm malzeme tedarik işlemlerinde öncü olmayı hedefliyoruz. Sektöre özel kaliteli ürün çeşitliliğimiz ile tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya, yeni teknolojiye göre tasarlanarak üretilmiş olan ürünleri uygun fiyatlara sunmaya özen gösteriyoruz. Online satış sitemiz üzerinden erişim yapan tüm müşterilerimize kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Misyonumuz

Kanatlı hayvan üretim tesislerinin ya da kişisel üretim yapmak isteyen müşterilerimizin tüm ürün ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Firmamız, belirlemiş olduğu hizmet misyonu ile kesintisiz hizmetler ve kaliteli malzeme seçenekler sunmayı ilke olarak kabul etmiştir. Yeni teknolojileri takip ediyor, sektördeki bilgi birikimimiz ile yenilikçi yaklaşımları takip ediyor, kuluçka üretim hizmetlerinde standartları yükseltiyoruz.

Vizyonumuz

Kanatlı hayvan üretim sektöründe en öncü tedarikçi firma olma yolunda adım adım ilerliyoruz. Online sipariş hizmetlerimizle ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kuluçka makine çeşitlerini ve diğer ürün çeşitlerini birlikte kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler olarak sunuyoruz. Hizmet vizyonumuz, kanatlı hayvan üretim malzemeleri tedariklerinde Türkiye’nin en kaliteli tedarikçi firması olmayı hedeflemektir.

Kurumsal Değerlerimiz

Yeni seri kuluçka makinaları ile işinizi şansa bırakmayın, sloganı ile tüm müşterilerimize yüksek kalitede ürün seçenekleri sunuyoruz. Firmamız, kuluçka makinesi ve kanatlı hayvan yetiştiriciliği ekipmanlarında en güvenilir tedarikçi olarak hizmet veriyor. 

Yenilikleri takip ediyor, uzman kadromuz ve bilgi birikimimiz ile online sistemler üzerinden tüm ürün çeşitlerinin güvenli satışlarının yapılmasını sağlıyoruz. Hizmet politikalarımız ile kurumsal değerimizin artmasını ve Türkiye’nin en çok tanınan ve güvenilir tedarikçi firması olma yolunda ilerlemeye çalışıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Online alışveriş hizmetlerinde, müşteri memnuniyetinin %100 oluşabilmesi için şeffaf ve güvenilir hizmet seçenekleri sunuyoruz. Online olarak satışını yaptığımız tüm kanatlı hayvan yetiştiriciliği ürünlerinin kaliteli ve yeni teknoloji ürünü olmasına dikkat ediyoruz. Ürün kategorileri bölümünde ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünlere yer verirken ürün sayfalarında, ürüne ait daha fazla bilgiye ver veriyoruz. Bu hizmetlerimiz ile müşterilerimizi ürün hakkında bilgilendiriyor, güvenli alışveriş yöntemleri ile kısa sürede ihtiyaçları olan malzemelere sahip olmalarını sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

Kanatlı hayvan yetiştiriciliği malzemeleri online satış hizmetlerimizde ürün türüne göre kategori seçenekleri sunuyoruz.

 • Kuluçka ticari,
 • Kuluçka makinası,
 • Isıtıcı çeşitleri,
 • Viyol çeşitleri,
 • Tarım aletleri,
 • Yedek parça,

Hizmetlerimizden faydalanmak ve ürünlerimizi satın alabilmek için online alıveriş sitesini ziyaret etmeniz ve ürünlerimizi incelemeniz yeterli olacaktır. Sepete eklediğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz.


mens thigh tattoo - bodah tattoo Walk in Tattoo Shops Near Me