• 0
  • 0
    Sepetim
    • Alışveriş sepetiniz boş!

Elektronik Kovucular

Fare Kapanı
Fare Kapanı
725,00TL
Sansar Kapanı
Sansar Kapanı
799,00TL
Yılan Kovucu
Yılan Kovucu
650,00TL
Köstebek Kovucu
Köstebek Kovucu
319,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Günümüzde mahsullerin korunması önemlidir. Çünkü gerek hayvanların gerekse de olağan dışı etkenlerin üretilen mala ya da mahsule zarar vermesi demek üründen gerekli verimin alınamaması anlamına gelir. Elektronik kovucular son dönemlerde artan koruma ihtiyaçlarına binaen üretilmiş olup oldukça olumlu sonuçlar vermektedir. Kullanım alanı ve engel olunan hayvan ya da etkene karşı farklı modellere sahip olan bu elektrikli kovucular sıklıkla tercih ediliyor. Siz de bir üretici olarak mallarınızı çok daha iyi korumak için bu ürünleri sitemize giriş yaparak inceleyebilir ve tercih edebilirsiniz.

Ürünlerin Korunması

Üreticinin ürettiği ürünün çeşidi ne olursa olsun o ürüne zarar verecek bir hayvan türü olabiliyor. Örneğin yumurta üreticisi için yılan bir tehdit iken, arazide tarım ürünü yetiştiren bir çiftçi için ise domuz, ayı gibi hayvanlar tehdittir. Biz de çeşitli hayvanlara karşı farklı modeller üreterek insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu ürün çeşitliliği arasında;

  • Fare kapanı,
  • Sansar kapanı,
  • Yılan kovucu,
  • Köstebek kovucu gibi ürünlerimiz vardır.  Adlarından da anlaşılacağı üzere bu ürünlerin farklı hayvanlara karşı kullanıldığı rahatlıkla görülebilir.

Elektriğin Kullanımı

Çeşitli hayvan ya da haşereleri ürünlerden uzak tutmak için şu ana kadar birçok yöntem kullanılıyor. Bu yöntemlerin son dönemlerde en revaçta olanı ise günümüzde elektronik kovuculardır. Elektronik kovucular esasında elektrikle çalışsa da hayvanlara ağır ve hasar bırakan zarar vermiyor. Sadece söz konusu bu hayvanları üründen ya da mahsulden uzaklaştırıyor. Bu anlamda da hayvanlara zarar verdiği ya da öldürdüğü yönündeki düşünceler, yorumlar asılsızdır. Biz de sitemizde bu ürünlerin farklı modellerini ve farklı özelliklerde satışa sunuyoruz. Elektriğin günlük hayattaki kullanım alanı oldukça geniş olduğu için bu alanda da kullanılması büyük anlam ifade etmektedir.

Ürünlerin Fiyatları ve Özellikleri

Sitemizde yer alan elektronik kovucuların temel bazı özellikleri vardır. Başta gelen özellikleri arasında kontrol edilebilmeleri geliyor. Çünkü elektronik kovucular istendiğinde aktif hale getiriliyorken istendiği zaman da pasif haline getiriliyor. Elektrik kaynağına bağlı olarak çalışan bu ürünlerin bu anlamda üreticiye büyük faydası vardır. Çünkü kullanım ömrü bu sayede oldukça önemlidir. Yine bu ürünlerin fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünlerin birçok insan ve üretici tarafından kullanılması ve kullanıldıktan sonra da olumlu yönde dönütler alınması bu anlamda önemlidir. Çünkü söz konusu bu ürünleri satın alıp kullanacak olan insanlar bu ürünleri daha önce kullanan insanların bu anlamdaki yorumlarını ve fikirlerini önemsiyor.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Elektronik kovucuların en önemli kullanım alanı üretici ya da çiftçi gruplarının çalışma alanlarıdır. Bu alanlarda yapılan üretimlerde fide halindeki ya da tohum halindeki bu ürünlerin hayvanlar aleminde alıcısı çok olmaktadır. Örneğin güvercin üreticiliği yapan bir kişinin yılanlara karşı önlem alması önemlidir. Aksi halde ürünleri zarar görebiliyor. Yine bununla beraber peynir ve süt ürünleri üreten bir firmanın bu anlamda farelere karşı söz konusu bu elektronik kovucular ile önlem almaları gerekir. Dolayısıyla sitemizde satışını yaptığımız bu ürünlerin en büyük kullanım alanı yukarıda da değinildiği üzere üretici sahalarıdır.

Etki Menzilinin Önemi

Elektronik kovucuların önemli ve üründen ürüne değişkenlik gösteren özelliklerinden birisi de menzilleridir. Örneğin bir elektronik kovucunun menzili 100 santimetrekare ise o alandaki haşerelerin uzaklaştırılmasında rol oynar. Yine bunun yanında bazı elektronik kovucuların 1000 santimetrekare olması çok daha geniş bir koruma alanı sağlar. Bu anlamda siz de siz de ihtiyaç duyduğunuz menzil alanına sahip olan elektronik kovucuyu hangi hayvana karşı kullanacaksanız o çeşidini satın almak üzere sitemize giriş yapabilir ve hemen satın almaya başlayabilirsiniz.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the first item's accordion body.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the second item's accordion body. Let's imagine this being filled with some actual content.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the .accordion-flush class. This is the third item's accordion body. Nothing more exciting happening here in terms of content, but just filling up the space to make it look, at least at first glance, a bit more representative of how this would look in a real-world application.
mens thigh tattoo - bodah tattoo Walk in Tattoo Shops Near Me